Aluroli
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

Dodatkowy rabat

Na naszym sklepie występują sezonowe, okolicznościowe akcje promocyjne.

 

Ważne! W momencie, gdy w tym samym czasie występują akcje promocyjne, np. wietrzenie magazynów oraz wydarzenie świąteczne - rabaty nie łączą się ze sobą!

 

Oferujemy także możliwość uzyskania dodatkowego rabatu, który pozwoli naszym klientom cieszyć się kolejnymi korzyściami:

Rabat za udostępnianie w Social Media (3 %): Przy następnych zakupach po weryfikacji, za pomocą adresu e-mail. Po dokonaniu zakupów, nasi klienci otrzymają drogą elektroniczną specjalny kod rabatowy na 3 % za udostępnianie zdjęć naszych produktów na platformach społecznościowych.

Rabat za wystawienie opinii na plaftormach Google oraz Shoper (3 %): Dla klientów, którzy chcieliby podzielić się swoją opinią na platformach Google i Shoper, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Po dokonaniu weryfikacji, za pomocą adresu e-mail, nasi klienci otrzymają kod rabatowy na 3 %, który można wykorzystać przy kolejnych zakupach.

Współpraca i rabaty (zależne od rodzaju współpracy i zasięgów): Jeśli rozważasz współpracę z nami, warunki dodatkowego rabatowania zależą od potencjalnych zasięgów oraz wspólnych korzyści. Oferujemy elastyczne podejście i dostosowujemy rabaty w zależności od konkretnej współpracy oraz osiągniętego zasięgu w Internecie. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów i dostosowania oferty do sytuacji.Powyższe rabaty nie łączą się ze sobą!

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium