Aluroli
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

Metody płatności

Płatność przelewem on-line

Wygodna i szybka forma płatności elektronicznej obsługiwana przez serwis transakcyjny Autopay. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.

Przelew tradycyjny

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Płatność kartą (Visa, Mastercard)

Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz poproszony o wybór banku, w którym posiadasz konto w celu dokonania płatności. Transakcja jest całkowicie bezpieczna, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Płatność za pobraniem

Opcja zapłaty „za pobraniem”, to płatność przy dostawie.


Blik

Opcja zapłaty blikiem umożliwia płatność bezgotówkową za pomocą kodu cyfrowego kodu. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.

PayPo

Robisz zakupy już dziś bez zamrażania swoich środków. Sam decydujesz, w jaki sposób i kiedy spłacasz swoje zamówienia, wybierając usługę PayPo dostosowaną do Twoich własnych potrzeb.

Google Pay

Podczas płatności w sklepach Google Pay nie udostępnia prawdziwego numeru Twojej karty, więc Twoje dane są bezpieczne.

Apple Pay

Apple Pay jest bezpieczną metodą płatności. Płatność można zrealizować przy wykorzystaniu urządzeń marki Apple, takich jak iPhone, czy zegarek Apple Watch.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium