Aluroli
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Współpraca B2B

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chciałbyś nawiązać współpracę, serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego. Poniżej przedstawiamy ogólne zasady, które warto mieć na uwadze:

Kontakt: Napisz do nas na adres e-mail info@aluroli.pl lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 512 710 710 w celu uzyskania szczegółowych informacji, bądź zgłoszenia swojego zainteresowania.

Warunki handlowe: Współpracę formalizujemy poprzez umowę handlową, która precyzyjnie określa warunki współpracy, w tym: cele, ceny, terminy dostaw, i wiele innych.

Jakość i gwarancje: Dbamy o jakość oferowany przez nas produktów i jesteśmy gotowi omówić kwestie związane z gwarancjami oraz procedurami reklamacji.

Dane i poufność: Szanujemy Twoją prywatność i gwarantujemy ochronę Twoich danych oraz poufność informacji.

Odpowiedź na Twoje pytania: Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą Ci się nasunąć w kontekście współpracy.

Czekamy na Twój kontakt i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Chcemy, aby nasza współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron.

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium