Ocena:
0
Cena regularna:
359.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Inel
Kod produktu: N-10PRXSH
Silnik do rolet Inel N-10PRXSH 10/17 do rury z Ø 40 dwukierunkowy z wbudowanym odbiornikiem radiowym z funkcją wykrywania przeciążenia, krótki - 395 mm!
Kompatybilny z pilotami:
✔️ PIL-01DLX,
✔️ PIL-05DLX,
✔️ PIL-09TSTX
Komunikacja radiowa i repeater sygnału:
✅ Sterowanie Radiowe - możliwość sterowania mechanizmem poprzez radiowe połączenie bezprzewodowe.
Specyfikacja techniczna:
☑️ Zasilanie: 230 V,
☑️ Dwukierunkowość: Tak
☑️ Moc: 126 W,
☑️ Udźwig: 20 kg,
☑️ Moment obrotowy: 10 Nm przy 17 obr/min,
☑️ Stopień ochrony: IP 44,
☑️ Czas pracy ciągłej: 4 min,
☑️ Montaż na rurze oktagonowej: Ø 40,
☑️ Całkowita długość: 395 mm,